Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Operacji

Medicover sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1747 dni temu

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Biuro Główne

Aleje Jerozolimskie 96

Nasze oczekiwania:
  • wiedza z zakresu planowania, wdrażania i prowadzenia projektów
  • zdolność analitycznego myślenia, kreatywność i inicjatywa
  • dobra znajomość excela, mile widziane doświadczenie na stanowisku Analityka Wsparcia Sprzedaży
  • doświadczenie w tworzeniu procesów biznesowych, umów handlowych
  • wielozadaniowość
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie działalnością operacyjną Medicover Benefits
  • zachowanie ciągłości w realizacji zamówień i poprawności oraz terminowości rozliczeń
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem i współpraca z Zarządem Spółki
  • bieżąca współpraca z innymi jednostkami lokalnymi oraz centralnymi w Medicover
  • wdrożenia i dostosowywanie procesów operacyjnych
Nasza oferta:
  • zgrany zespół pasjonatów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity: opieka medyczna i karta sportowa
  • duża samodzielność działania
  • praca w ambitnym i zaangażowanym zespole
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów.

Są nas tysiące. Tylko w Polsce zatrudniamy ponad 7 tysięcy pracowników – lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów, fizjoterapeutów a także wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień wspierają rozwój organizacji. Medicover to wiele biznesów oraz ogromna różnorodność stanowisk, dlatego każdy znajdzie tu dla siebie miejsce.

Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Medicover to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szerokorozumianą ochroną zdrowia. Medicover to nie tylko centra medyczne, centra przyzakładowe, nowoczesny szpital czy sieć aptek. To również kliniki leczenia niepłodności, kliniki rehabilitacyjne, salony optyczne oraz placówki związane z opieką nad osobami starszymi. Dzięki swej różnorodności towarzyszymy naszym pacjentom na każdym etapie życia – od momentu poczęcia, aż do późnej starości.