Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Kierownik Główny Projektant Poznań
Kierownik Działu Projektowego – Główny Projektant

NES Global Talent
Poznań
kierownik/koordynator
praca stacjonarna
rekrutacja online
307 dni temu

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się kompleksową obsługą inwestycji i działającej m.in. w takich sektorach jak przemysł spożywczy, chemiczny czy energetyka rekrutujemy obecnie na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • odpowiedzialność za prawidłowe działanie działu projektowego w zakresie powierzonych zadań;
  • bieżąca analiza dokumentacji projektowej pod względem poprawności i wykonalności zaprojektowanych rozwiązań;
  • poszukiwanie alternatywnych rozwiązań i ewentualne korekty projektu;
  • współpraca z zespołem projektantów oraz przedstawicielami Zamawiającego w zakresie proponowanych zmian w projekcie;
  • odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie oraz kontrolę dokumentacji technicznej projektu.
  • Prowadzenie rejestrów zmian i modyfikacji dokumentacji
Wymagania:
  • doświadczenie w zakresie projektowania oraz technicznej analizy dokumentacji projektowej w branży infrastrukturalnej – najlepiej tunele;
  • uprawnienia do projektowania w branży konstrukcyjno-budowlanej oraz/lub mostowej
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej;
  • umiejętność identyfikacji, dogłębnej analizy oraz rozwiązywania problemów technicznych;
  • mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja