Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik działu rozliczeń

SAWA TAXI Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5959 dni temu

Ogłoszenie numer: 39274, z dnia 2008-01-30

Firma transportowa z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycja na rynku warszawskim, w związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem segmentu usług, poszukuje kandydatów do pracy:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • nadzór nad prowadzeniem bieżących rozliczeń finansowych kierowców oraz rozliczeń z klientami, przygotowywanie raportów i zestawień finansowych dla Zarządu
  • Wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Exel)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • chęć podejmowania nowych wyzwań
  • ogólna znajomość zagadnień biurowych
  • zdolności organizacyjne
  • dokładność. sumienność
  • Oferujemy

  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju i samorealizacji