Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
KIEROWNIK DZIAŁU ROZWOJU

IPK sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6118 dni temu

Ogłoszenie numer: 33262, z dnia 2007-09-04

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się, firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym z siedzibą w okolicach Poznania poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KDR - TS/08/07

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: - Rozwój nowych technologii i wprowadzanie nowych produktów do oferty firmy - Analiza możliwości wytwarzania danego produktu - Projektowanie modeli 3D i utworzenie dokumentacji technicznej i technologicznej wprowadzanych produktów - Wykonanie modeli prototypów wprowadzanych produktów u firm zewnętrznych - Kontakt z dostawcami matriałów produkcyjnych - Zarządzanie pracą podległego zespołu

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne - Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale rozwoju, wdrożeń - Znajomość rysunku technicznego, konstruowania i umiejętności obsługi programów AutoCad i podobnych 3D - Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi - Wiedza z zakresu obróbki metali, obróbki drewna bądź przetwarzania tworzyw sztucznych - Doświadczenie w zarządzaniu projektami - Mile widziana będzie znajomość systemu wspierającego zarządzanie klasy MRP II - Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - Umiejętności planowania i organizowania swojej pracy i podległych osób umiejętność

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowym środowisku - Możliwości rozwoju zawodowego - Niezbędne narzędzia pracy