Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Góra Kalwaria
Kierownik działu spedycji międzynarodowej

BABIK TRANSPORT
Góra Kalwaria
praca stacjonarna
5828 dni temu

Ogłoszenie numer: 46137, z dnia 2008-07-01

BABIK TRANSPORT to firma transportowa posiadająca 65 własnych samochodów ciężarowych poruszających się w ruchu międzynarodowym. Oferuje także obsługę logistyczną w magazynach o pojemności 22 tyś palet

Miejsce pracy: Góra Kalwaria

Opis stanowiska

  • kontakt z klientami,
  • zarządzanie flotą samochodów ciężarowych,
  • planowanie dostaw i odbiorów,
  • organizacja pracy spedytorów,
  • dbałość o jakość usług,
  • nadzór i bieżąca obsługa zleceń transportowych,
  • kształtowanie właściwego wizerunku firmy

Wymagania

  • min 2 letnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym,
  • biegła znajomość j. angielskiego,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie.