Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu

WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA

Poznań

266 dni temu

Ogłoszenie numer: 1880060, z dnia 2018-01-02

WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE S.A. W POZNANIU

zatrudnią pracowników gwarantując umowę o pracę na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • prowadzenie:
    • rozmów handlowych z partnerami zagranicznymi dotyczących aspektów oferty,
    • projektów biznesowych,
    • negocjacji z klientem,
  • przygotowywanie ofert (w tym także sporządzanie kalkulacji) oraz analiz ryzyka,
  • ścisła współpraca z działami w firmie,
  • organizacja i uczestnictwo w spotkaniach biznesowych oraz targach.

Praca będzie obejmować także wyjazdy krajowe i zagraniczne.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w firmie produkcyjnej),
  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym (prowadzenie korespondencji oraz swobodne porozumiewanie się z klientem zagranicznym),
  • gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych,
  • duża samodyscyplina, umiejętność zarządzania zespołem ludzi oraz pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie oraz o stabilnej sytuacji finansowej,
  • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, laptop, telefon, etc.),
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w ambitnym i energicznym zespole.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu

Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu to osoba, która nadzoruje działalność działu zajmującego się sprzedażą i marketingiem. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad pracą podległego personelu, opracowanie, wdrażanie i kontrolowanie działań marketingowych, sporządzanie raportów, zestawień i analiz, ustalanie budżetu, planu sprzedaży oraz wprowadzanie produktów na rynek ...
Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu Praca Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu