Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
KIEROWNIK DZIAŁU SYNTEZ CHEMICZNYCH

Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Galena
Wrocław
praca stacjonarna
6291 dni temu

Ogłoszenie numer: 26898, z dnia 2007-03-02

Produkcja farmaceutyczna

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Stanowisko Kierownik Działu Syntez Chemicznych w firmie farmaceutycznej we Wrocławiu

Wymagania

WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE POLITECHNICZNE-WYDZIAŁ CHEMICZNY DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE PROWADZENIA APARATUROWYCH PROCESÓW PRODUKCYJNYCH ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ ZWIĄZANYCH Z SYSTEMAMI ZAPEWNIENIA JAKOŚCI ZDOLNOŚCI ORGANIZACYJNE DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO PRAWO JAZDY

Oferujemy

SAMODZIELNE STANOWISKO WYSOKIE ZAROBKI MIESIĘCZNE + PREMIE MOŻLIWOŚĆ SZKOLEŃ I ROZWOJU ZAWODOWEGO