Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik działu technicznego

Budmech spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Wola Mrokowska

26 dni temu

Budmech sp. z o.o. sp. k jest firmą handlową, która od 28 lat dostarcza wykonawcom, inwestorom oraz projektantom niezbędne materiały do realizacji:

  • rurociągów technologicznych,
  • instalacji nawadniania,
  • izolacji przeciwwodnych,
  • podłóg obiektowych,
  • systemów dachowych.

Siłą naszej firmy są pracownicy, którym oferujemy:

  • dobrą atmosferę pracy – partnerstwo oraz wsparcie
  • stabilizację – ugruntowana pozycja Spółki na rynku
  • wsparcie oraz rozwój – szkolenia zawodowe oraz możliwość doskonalenia umiejętności
  • rzetelność – terminowe wywiązywanie się z obowiązków względem pracowników

Szukamy pracowników, których cechuje:

  • otwartość
  • pomysłowość
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • motywacja i chęć rozwoju
Miejsce pracy: Wola Mrokowska

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI:
  • koordynowanie pracy zespołu technicznego, planowanie, analiza i kontrola budżetu działu technicznego, dokumentów, rozliczanie projektów we współpracy z dyrektorem techniczno-handlowym oraz działem finansowo-księgowym
  • nadzór techniczny nad bieżącym utrzymaniem nieruchomości i realizowanymi inwestycjami na terenie przedsiębiorstwa, decyzjami administracyjnymi niezbędnymi do wykonywania działań
  • analiza i optymalizacja w zakresie eksploatacji budynku i urządzeń
  • kontrola i analiza ofert na usługi i dostawy, dbanie o wykonywanie ustawowych przeglądów technicznych jak i zlecanie prac konserwacyjnych
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • kontrola procesów i nadzór nad terminową realizacją poszczególnych zadań
  • delegowanie pracowników do prowadzenia szkoleń produktowych i wsparcia posprzedażowego
  • kontrola nad rzetelnością i zgodnością z wymogami dokumentacji technicznej oferowanych towarów
  • tworzenie i kontrola dokumentacji technicznej do celów projektowych i szkoleniowych
  • wsparcie merytoryczne pracowników działu marketingu, działów handlowych i biura obsługi klienta w procesach ofertowania i obsługi zamówień
  • nadzór nad dokumentacją tworzoną na potrzeby specyfikowania rozwiązań, obsługi posprzedażowej i procesów gwarancyjnych
  • pozyskiwanie informacji o planowanych zmianach prawa (budowlanego, unijnego)
  • opracowywanie i przeprowadzanie szkoleń dla Klientów wewnętrznych (grup sprzedażowych)
OCZEKUJEMY:
  • minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku technicznym
  • doświadczenie w prowadzeniu zespołu technicznego oraz współpracy z firmami zewnętrznymi (dostawcy krajowi i zagraniczni, firmy budowlane, firmy serwisowe)
  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria materiałowa, inżynieria produkcji)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. B2
  • praktyczną znajomość zagadnień z obszaru ogólnobudowlanego (budownictwo, elektryka, instalacje PVC, ppoż), mile widziana znajomość narzędzi BIM w projektowaniu i realizacji zamówień
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość programu AutoCad, mile widziany Revit
  • proaktywne nastawienie na realizację założonych celów
  • bardzo dobrej organizacji pracy
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę
  • atrakcyjny system wynagrodzenia uwzględniający zaangażowanie i wyniki pracy
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do pakietów medycznych
  • niezbędne narzędzia pracy
Administratorem danych jest BUDMECH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawa 00-719, Zwierzyniecka 8B. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 12 miesięcy. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 24 miesiące.
Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Poznaj

BUDMECH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Firma Budmech od ponad 20 lat jest wiodącym dostawcą szeregu rozwiązań systemowych dla wybranych segmentów sektora budowlanego. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klienta od etapu planowania, aż po realizację projektu, oferując nie tylko dobór, wycenę i sprzedaż materiałów, ale również fachowe doradztwo techniczne oraz szkolenia branżowe. Współpracuje z największymi producentami w Polsce i na świecie.

Siłą naszej organizacji są ludzie w niej zatrudnieni, dlatego inwestowanie w ich rozwój jest elementem strategii naszego przedsiębiorstwa. Zdobyta wiedza oraz indywidualne podejście do kontrahenta przekłada się na silną i ugruntowaną pozycję na rynku oraz satysfakcję Klientów. Dzięki zaangażowaniu w pracę, Budmech posiada prężnie działające oddziały na terenie Polski zrzeszające kadrę pracowniczą, oferującą innowacyjne rozwiązania, które są odpowiedzią na wyzwania związane z rozwojem gospodarczym, oszczędnością energii oraz ochroną środowiska.

Poznaj stanowisko: Kierownik Działu

Kierownik działu to osoba odpowiedzialna za koordynowanie i nadzorowanie prac podległego zespołu pracowników, zatrudnionych w danym dziale firmy lub instytucji. Kierownik wypełnia zadania wynikające z charakteru działalności konkretnego działu, przeważnie jednak praca kierownika polega na określaniu zadań poszczególnych pracowników, opracowywaniu wewnętrznych norm i procedur, mających zmaksymalizować efektywność ich ...
Kierownik Działu Praca Kierownik Działu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (636)
Wałbrzych (64)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (253)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (809)
Tarnów (80)
Nowy Sącz (81)
Mazowieckie:
Warszawa (1946)
Radom (171)
Płock (68)
Opolskie:
Opole (219)
Nysa (62)