Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Technologii

    Grupa Mieszko   Racibórz    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Twój zakres obowiązków Projektowanie i wdrażanie nowych wyrobów oraz współudział w procesie uprzemysławiania, Nadzór technologiczny podczas wdrożeń nowych produktów i uruchomień linii technologicznych, Testowanie surowców w warunkach laboratoryjnych oraz produkcyjnych i rekomendacja...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Kierownik Główny Technolog Poznań
Kierownik Działu Technologii i Jakości

KACZMAREK-KOMPONENTY
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
2597 dni temu

Ogłoszenie numer: 1566604, z dnia 2017-03-20

Miejsce pracy: Poznań, okolice Poznania

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy w dziale technologii i jakości w spożywczej firmie produkcyjno-handlowej
  • Pełnomocnictwo Zarządu ds. IFS - zastępstwo
  • Opracowywanie i zatwierdzanie dokumentacji systemowej
  • Przewodniczenie Zespołowi HACCP - zastępstwo
  • Weryfikacja i zatwierdzanie dokumentacji jakościowej
  • Nadzór nad kontrolą jakości
  • Rozpatrywanie reklamacji jakościowych
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami i klientami w sprawach jakościowych
  • Kontakty z organami nadzoru
  • Kontakty z organizacjami np. SEDEX, RSPO

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - technologia żywności lub pokrewne oraz mile widziane zarządzanie jakością w przemyśle spożywczym
  • Dobra znajomość systemów zarządzania jakością w przemyśle spożywczym IFS, BRC, ISO 22000
  • Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania jakością oraz w tworzeniu dokumentacji systemowej
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawa żywnościowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (również słownictwo techniczne) oraz mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

Oferujemy

Forma zatrudnienia:

  • Umowa o pracę na kierowniczym stanowisku (okres próbny 3 miesiące - umowa na czas określony 3 miesiące - umowa na czas nieokreślony)