Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik ekipy sprzątającej

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Warszawa

26 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Dussmann Polska do swojego zespołu sprzątającego zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: ul. Malborska, Warszawa

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie trzyzmianowym w charakterze koordynatora sprzątającego w obiekcie zlokalizowanym na warszawskim Targówku,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Świetną atmosferę pracy,
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji.

Oczekujemy:

  • Znajomości obsługi maszyn sprzątających oraz profesjonalnych środków chemicznych,
  • Doświadczenia w zarządzaniu personelem/serwisem sprzątającym,
  • Gotowości do pracy trzyzmianowej.

Zadania:

  • Wsparcie kierownika obiektu w zarządzaniu ekipą sprzątającą,
  • W razie konieczności także sprzątanie.

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu
Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Praca Kierownik Zespołu