Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Ekonomiki Zdrowia

Transition Group Sp z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1527 dni temu

Transition Group jest firmą doradztwa personalnego. To zespół wywodzących się z biznesu konsultantów HR, z bogatym doświadczeniem w rekrutacji i programach rozwoju kariery. To także specjaliści zarządzania, przedsiębiorczości, psychologii stresu i coachingu. Różnorodne doświadczenie czyni z nas skutecznych sparring partnerów w projektach kształtowania i zmiany kariery zawodowej.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma farmaceutyczna będąca jednym z największych producentów leków generycznych.

Obecnie poszukujemy najlepszych Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie wniosków o ustalenie cen zbytu produktów Rx firmy z różnych kategorii terapeutycznych
  • Tworzenie wniosków refundacyjnych, wniosków o ustalenie/zmianę cen urzędowych oraz zmianę poziomu refundacji
  • Przygotowanie analiz cenowo-refundacyjnych na potrzeby strategii refundacyjnej oraz Działu Marketingu
  • Śledzenie zmian w przepisach prawnych dotyczących refundacji (rynek otwarty i lecznictwo zamknięte) oraz cen urzędowych
  • Monitorowanie sytuacji refundacyjno-cenowej produktów firmy już obecnych na wykazach leków refundowanych oraz oczekujących na refundację
  • Prowadzenie i aktualizacja bazy danych cen i sytuacji refundacyjnej produktów firmy w porównaniu z produktami konkurencyjnymi
  • Zatwierdzanie informacji związanych z cenami i refundacją leków firm na materiałach promocyjnych.
  • Udział w negocjacjach

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, medyczne lub pokrewne
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze refundacyjnym w firmie farmaceutycznej lub firmie HTA
  • Znajomość procedur systemu ochrony zdrowia w Polsce i na świecie
  • Znajomość systemu SOLR
  • Zdolności analityczne
  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć uczenia się i pogłębiania wiedzy
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bardzo atrakcyjny system bonusowy
  • Samochód służbowy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, w tym opieka medyczna, karta Multisport, dobrowolne ubezpieczenie na życie