Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Kierownik hali produkcyjnej

Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
4866 dni temu
Drahtzug_Logo.jpg

Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o. należy do grupy przedsiębiorstw Drahtzug Stein Drahtwaren GmbH & KG, z główną siedzibą Firmy w Niemczech. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji podzespołów z drutu dla największych europejskich producentów z branży AGD.

Drahtzug_Top.jpg

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
  • kierowanie podległym zespołem pracowników
  • odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych pod względem ilościowym i jakościowym
  • kontrolowanie wydajności pracowników oraz efektywności wykorzystania materiałów i narzędzi
  • sporządzanie raportów dla kierownictwa
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolności organizacyjne
  • ukierunkowanie na osiąganie celów
  • odpowiedzialność
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”