Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik hotelu i restauracji

DACPOL Sp. z o.o.
Piaseczno
praca stacjonarna
1947 dni temu

Firma handlowa, działająca od ponad 25 lat na rynku polskim oraz Europy Środkowej i Wschodniej, reprezentująca ponad stu producentów podzespołów do energoelektroniki, elektroniki, automatyki przemysłowej oraz urządzeń i wyposażenia warsztatowego. W swojej ofercie mamy zaplecze konferencyjne, a także hotelowe.

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

  • Organizacja imprez i bankietów
  • Zarządzanie kalendarzem hotelowym
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Organizowanie spotkań z klientami na terenie hotelu i restauracji w celu prezentacji usług hotelowych, bankietowych i gastronomicznych
  • Przyjmowanie i obsługa rezerwacji pokoi gościnnych, sal konferencyjnych i bankietowych.
  • Nadzór nad rezerwacjamigrupowymi
  • Opracowywanie ofert i materiałów promocyjnych dotyczących usług hotelowych i gastronomicznych
  • Rozliczenia z klientami
  • Nadzór nad obsługa konferencji, bankietów w trakcie ich trwania, kontakt z klientami po eventach
  • Opracowywanie raportów pracy hotelu i restauracji
  • Zarządzanie bieżącymi kosztami zmiennymi zgodnie z założeniami budżetu
  • Przestrzeganie obowiązujących norm i standardów postępowania z żywnością

Wymagania

  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności dobrego zarządzania czasem
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Chęci nauki i doskonalenia zawodowego
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia gastronomicznego lub hotelarskiego (mile widziane)
  • Wykazywania się inicjatywą, kreatywnością i samodzielnością

Oferujemy

  • Mieszkanie pracownicze
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie związane z odnoszonymi sukcesami w pracy
  • Kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi
  • Pracę w miłym zespole
  • Szkolenia wprowadzające i zawodowe wspierające kwalifikacje i rozwój
  • Komfortowe warunki pracy: strój służbowy, dopłatę do posiłków pracowniczych