Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Hotelu

    Mercure Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    11 dni
    Twoja misja Odpowiedzialny/na będziesz za działalność operacyjną hotelu w celu osiągnięcia założonych wyników ekonomiczno-finansowych oraz jakościowych. Będziesz liderem dla doświadczonego, wieloosobowego i kompetentnego zespołu, będąc wzorem do naśladowania, który zainspiruje...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Hotelu

GK Dexpol
Wrocław
praca stacjonarna
2459 dni temu

Ogłoszenie numer: 1753065, z dnia 2017-08-24

W związku z otwarciem nowego obiektu hotelowego w centrum Wrocławia,
firma COHM sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • zarządzanie procesem związanym z otwarciem nowego obiektu w centrum Wrocławia;
  • współtworzenie oraz realizacja strategii firmy w obszarze powierzonych zadań;
  • opracowywanie budżetu sprzedażowego i kosztowego dla hotelu oraz jego realizacja;
  • nastawienie na osiąganie wytyczonych celów;
  • nadzór nad realizacją wysokich standardów obsługi klientów indywidualnych i biznesowych;
  • koordynacja i kontrola pracy podległych zespołów (recepcja, housekeeping);
  • opracowywanie i wdrażanie standardów pracy, procedur i instrukcji;
  • stała współpraca z zarządem spółki;
  • dbałość o wizerunek firmy oraz reprezentowanie firmy na zewnątrz;
  • dbałość o wysoką jakość oraz poziom świadczonych usług;

Wymagania

  • wykształcenie wyższe; preferowane zarządzenie, marketing;
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Hotelu;
  • umiejętność zarządzania czasem, zdolności organizacyjne;
  • umiejętność analizy danych finansowych
  • bardzo dobra znajomość branży hotelarskiej;
  • predyspozycje menedżerskie oraz wysokie zdolności przywódcze;
  • umiejętność zarządzania i kierowania zespołem pracowników;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • wynagrodzenie premiowe uzależnione od poziomu wyników sprzedaży;
  • niezbędne narzędzia pracy.