Kierownik / Inżynier Robót Żelbetowych

MAKAX Sp. z o.o.

Warszawa

43 dni temu

Ogłoszenie numer: 3531590, z dnia 2020-08-05

      Celem Makax jest dostarczenie wysokiej jakości usług, odpowiadających potrzebom naszych partnerów branżowych, gwarantujących ich terminową realizację. W związku z tym dobrem nadrzędnym, którym się kierujemy jest zaufanie i zadowolenie partnera. Makax opiera swoje relacje biznesowe na partnerstwie, skupiając się na budowaniu relacji opartej na strategii win – win, poszukując rozwiązań, które dla wszystkich stron będą optymalne i zyskowne. Traktujemy wszystkich partnerów z jednakową starannością, życzliwością i kulturą osobistą, budując relacje oparte na obopólnej korzyści.

     Dzięki partnerskim relacjom z naszymi pracownikami i dostawcami oferujemy kompleksowe usługi podwykonawcze, które realizujemy z uwzględnieniem zasad ochrony środowiska naturalnego i etyki, mając na względzie przede wszystkim satysfakcję i komfort użytkowników.

     Nasze doświadczenie wynika z zatrudniania najwyższej klasy fachowców branży żelbetowej. Zatrudnieni przez nas inżynierowie mogą pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem zdobywanym przy budowie obiektów mostowych i inżynieryjnych w kraju i za granicą, gwarantując najwyższą jakość prac wykonywanych przez MAKAX.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Nadzór nad realizacją robót zgodnie z obowiązkami określonymi w ustawie „Prawo Budowlane” oraz wymaganiami Kontraktu i umowy realizacyjnej
  • Koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców oraz zespoły własne
  • Analiza dokumentacji i raportowanie ryzyka wraz z rekomendacją rozwiązań
  • Odpowiedzialność za koordynację oraz nadzór nad jakością i terminowością prac
  • Zlecanie i odbiór robót od podwykonawców w wyznaczonym zakresie
  • Monitoring, kontrola i raportowanie postępów prac
  • Kontrola zamówień i gospodarki materiałami na budowie
  • Tworzenie oraz kontrola budżetu
  • Nadzór nad rejestracją i efektywnym wykorzystaniem zasobów na budowie (pracownicy, sprzęt ciężki, wynajem narzędzi)
  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej w trakcie realizacji robót
  • Współpraca z kontrahentami.
  • Udział w zakresie doboru i kontraktowania dostawców, usługodawców oraz wykonawców
  • Ścisła współpraca z kierownictwem kontraktu oraz innymi działami w firmie
  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • Wiedza z zakresu budownictwa inżynieryjnego
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP
  • Samodzielność i umiejętność planowania
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników
  • Orientacja na klienta
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office/Auto Cad
  • Dyspozycyjność – praca na terenie całej Polski
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dynamiczne, zadaniowe i pozytywne środowisko pracy
  • Realny wpływ na rozwój firmy
Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych