Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Kantyny (K/M)

Apleona HSG Sp. z o.o.
Jawor
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
981 dni temu

Apleona HSG jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku). W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników do obsługi kantyny pracowniczej na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawor
Twój zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Kantyny będzie odpowiedzialna za:
  • Kompleksowe zarządzanie kantyną pracowniczą;
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług;
  • Zarządzenie pracą podległego zespołu pracowników;
  • Współpracę z dostawcami oraz kontrolę stanów magazynowych;
  • Zarządzanie budżetem;
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad GHP , GMP, HACCP.
Nasze wymagania:
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Minimum 4- ro letnie  doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej (dodatkowym atutem  będzie praca i koordynacja pracy ponad 20 osobowego zespołu);
  • Znajomość podstawowych zagadnień kosztowych – w tym rozliczania i raportowania;
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu;
  • Pozytywna energia i otwartość na zmiany;
  • Umiejętność motywowania i budowania zespołu;
  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (szczególnie Excel);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Wykształcenie gastronomiczne będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy;
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, pakiety sportowe, ZFŚS);
  • Miłą atmosferę w pracy.
Proszę pamiętać o dodaniu klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”