Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Laboratorium Embriologicznego

InviMed
Warszawa
kierownik/koordynator
praca stacjonarna
685 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

Twoim głównym obowiązkiem będzie koordynowanie pracy zespołu laboratorium, czyli:
  • organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu,
  • zarządzanie podległym zespołem w tym rekrutacja, motywowanie, rozwój,
  • przeprowadzanie szkoleń nowych pracowników laboratorium,
  • nadzór nad procedurami ISO oraz SOP w zakresie Embriologii,
  • prowadzenie pełnej analizy wyników embriologicznych i klinicznych uzyskanych w laboratorium,
  • nadzór nad bankiem komórek rozrodczych i zarodków oraz nad ich transportem,
  • przygotowywanie cyklicznych raportów oraz przekazywanie informacji do Ministerstwa Zdrowia.
Najlepszy kandydat to taki, który:
  • ukończył studia wyższe na kierunku: biologia, biotechnologia, bioinżynierii, analityki klinicznej lub pokrewne,
  • posiada wiedzę z zakresu biologii rozrodu, hodowli tkanek,
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy w laboratorium embriologicznym,
  • zna język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • świetnie organizuje pracę własną i innych,
  • posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem - mile widziane.
Jakie warunki współpracy możemy Ci zaproponować?
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, również praca w sobotę - równoważny system czasu pracy,
  • wsparcie podczas wdrożenia – u nas wdroży Cię do pracy osoba, która wykonuje podobne zadania na analogicznym stanowisku,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy,
  • stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji – ponad 20 lat na rynku,
  • benefity m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefitsi wiele więcej.
Jakie możliwości rozwoju możemy Ci zaproponować?
  • uczestnictwo w warsztatach szkoleniowych, kursach, kongresach, sympozjach organizowanych przez towarzystwa naukowe i firmy,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach managerskich podnoszących Twoje kwalifikacje,
  • nauka języka angielskiego (platforma e-learningowa).

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów.

Są nas tysiące. Tylko w Polsce zatrudniamy ponad 7 tysięcy pracowników – lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów, fizjoterapeutów a także wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień wspierają rozwój organizacji. Medicover to wiele biznesów oraz ogromna różnorodność stanowisk, dlatego każdy znajdzie tu dla siebie miejsce.

Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Medicover to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szerokorozumianą ochroną zdrowia. Medicover to nie tylko centra medyczne, centra przyzakładowe, nowoczesny szpital czy sieć aptek. To również kliniki leczenia niepłodności, kliniki rehabilitacyjne, salony optyczne oraz placówki związane z opieką nad osobami starszymi. Dzięki swej różnorodności towarzyszymy naszym pacjentom na każdym etapie życia – od momentu poczęcia, aż do późnej starości.