Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik laboratorium

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Opolu
Opole
praca stacjonarna
2225 dni temu
Opolski Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Opole
Ogłoszenie o naborze Nr 24277

Warunki pracy

Praca w budynku Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego w Opolu, w niepełnym wymiarze czasu pracy, bezpośrednio kieruje lub koordynuje pracę do 4 pracowników, brak windy i podjazdu dla niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • Wykonywanie badań kontrolnych jakości leków recepturowych i aptecznych oraz próbek pobranych w trakcie kontroli
  • Przeprowadzanie kontroli seryjnej wstępnej surowców do sporządzania leków recepturowych i aptecznych
  • Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem badań, sprawdzanie oraz zatwierdzanie stosownych procedur i instrukcji analitycznych
  • Zapewnienie należytej pracy Laboratorium i prawidłowe wykonywanie jego zadań
  • Nadzór nad prawidłowym przechowywaniem i ewidencjonowaniem odczynników chemicznych
  • Nadzór nad majątkiem Laboratorium- materiałami laboratoryjnymi i administracyjnymi, środkami trwałymi i księgozbiorem
  • Opracowywanie planu dochodów Laboratorium, prowadzenie rejestru wykonywanych analiz
  • Przestrzeganie dyscypliny pracy zgodnie z obowiązującym regulaminem pracy, sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP w LKJL

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe farmaceutyczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • znajomość prawa farmacetycznego i aktów wykonawczych
  • znajomość ustawy kodeks postępowania administaracyjnego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe