Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Jakości - Lider Stolarni i Lakierni

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B
    7 dni
    Monitorowanie problemów jakościowych w obszarze stolarni i lakierni. Wsparcie zespołu w kontroli produktu pod względem zgodności z dokumentacją. Raportowanie wyników jakościowych / występujące niezgodności produktowe i procesowe. Bieżące prowadzenie dokumentacji po kontroli. Prowadzenie...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik lakierni proszkowej

Polbet S.A.
Mikołów
praca stacjonarna
2121 dni temu

Jesteśmy firmą działająca na rynku budownictwa od 1994 roku. Wykonujemy stany surowe budynków, kompleksowe roboty ogólnobudowlane inwestycyjne i remontowe oraz roboty specjalistyczne w branży hydroizolacyjnej, posadzkarskiej, napraw konstrukcji.

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Mikołów

Zadania:
  • uruchomienie / rozruch linii produkcyjnej lakierni proszkowej
  • organizacja procesu technologicznego
  • nadzór nad produkcją, zapotrzebowaniem i sprzedażą
  • kierowanie produkcją i działem handlowym
  • ścisła współpraca z biurem Zarządu w Katowicach
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika produkcji lakierni proszkowej
  • znajomość technologii lakierowania proszkowego i nowoczesnych metod przygotowania powierzchni detali przeznaczonych do malowania
  • znajomość zasad dokumentacji produkcyjnej i gospodarki magazynowej
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi
  • umiejętność planowania
  • operatywność i sprawność działania
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)