Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Logistyki

Klient portalu Praca.pl
Tychy
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1024 dni temu

Ogłoszenie numer: 4940586, z dnia 2021-07-06

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska

  • Kompleksowe zarządzanie i organizację pracy w obszarze logistyki, planowania oraz magazynu
  • Dbanie o kontakt z Klientami w celu utrzymania dobrych relacji
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Dbanie o terminowy przepływ towarów - kontrola realizacji zamówień
  • Monitoring wskaźników związanych z łańcuchem dostaw
  • Analiza raportów i prognoz oraz weryfikacja planu zamówień do klientów
  • Współpraca z innymi działami w celu utrzymania terminowości zamówień
  • Kierowanie podległym zespołem logistyków wewnętrznych
  • Efektywne planowanie i zarządzanie przestrzenią magazynową
  • Odpowiedzialność za stany magazynowe, ich kontrola oraz bieżące i okresowe inwentaryzacje
  • Nadzór nad realizacją założonych celów

Wymagania

  • Kreatywne i otwarte podejście do problemów logistycznych;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej/usługowej;
  • Znajomość zasad FIFO, KANBAN;
  • Umiejętności analityczne;
  • Znajomość systemu informatycznego – zarządzanie materiałem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie: komunikacja, ocena pracy, motywowanie pracowników, współpraca;
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność;
  • Umiejętność zarządzania czasem, ustalania priorytetów i podejmowania decyzji.
  • Dyspozycyjność.
  • Entuzjazm i konsekwencja w realizacji celów.
  • Preferowane miejsce zamieszkania: Tychy i okolice

Oferujemy

  • Ciekawą i stałą pracę w firmie z branży motoryzacyjnej,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Wynagrodzenie plus premie,
  • Uczestnictwo w szkoleniach oraz rozwój zawodowy pracowników.