Kierownik Magazynów

Work & Business Solutions

Węgrów

6 dni temu

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!

Miejsce pracy: mazowieckie / Węgrów
Nr ref.: KM/WEG/19
Zadania:
  • Zorganizowanie pracy magazynu zgodnie z opracowanymi przepisami i procedurami.
  • Optymalizacja procesów logistycznych, przepływu towarów i stanów magazynowych.
  • Usprawnienie organizacji pracy podległych pracowników w ramach istniejącego schematu organizacyjnego.
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu (ustalanie grafików pracy, bezpośredni nadzór nad jakością i wydajnością pracy pracowników).
  • Planowanie pracy magazynu zgodnie z okresami intensywności dostaw materiałów oraz wysyłek towarów.
  • Sporządzanie raportów i analiz związanych z realizacją planów oraz aktualnym stanem magazynu materiałów oraz wyrobów gotowych.
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji okresowych oraz rocznej.
  • Aktywna współpraca z innymi Działami Firmy.
Wymagania:
  • Doświadczenie w tworzeniu organizacji pracy magazynu.
  • Doświadczenie w zarządzaniu logistyką magazynową oraz optymalizowaniu jej procesów.
  • Umiejętność efektywnego i konsekwentnego zarządzania pracownikami.
  • Asertywność, własna inicjatywa, samodzielność i dobra organizacja pracy.
  • Znajomość programów MS Office, systemu WMS.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Znajomość sytemu ERP.
  • Uprawnienia operatora wózka widłowego.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Odpowiedzialną pracę na stanowisku dającym możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy.
  • Szkolenia związane z procesem automatyzacji magazynu i procesów magazynowych.
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy).
  • Praca w trybie zmianowym (8:00 – 16:00 ; 14:00 – 22:00).
  • Możliwość nadgodzin.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Poznaj