Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Trzebinia
Kierownik Magazynu Szyb

Variant S.A.
Trzebinia
praca stacjonarna
4929 dni temu

Ogłoszenie numer: 126726, z dnia 2010-12-20

Variant S.A. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jesteśmy jednym z wiodących w Polsce producentów i dystrybutorów produktów z branży motoryzacyjnej, m.in. kosmetyków, klejów i chemii motoryzacyjnej, obecnym na rynku od 1991 roku. Niekwestionowanym liderem w dziedzinie sprzedaży opasek i obejm metalowych. Oferujemy ponad 15 tys. pozycji asortymentowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Trzebinia

Nr Ref.: KIERSZYB/11/10

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za nadzór i zapewnienie odpowiedniego funkcjonowania magazynu szyb samochodowych , kontrolę i nadzór nad wszelkimi działaniami w obszarze magazynu i w zakresie gospodarki magazynowej, nadzór nad pracą podległego personelu, prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej.

Wymagania

- wykształcenia minimum średniego - minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego w prowadzeniu gospodarki magazynowej - dobrej organizacji pracy i samodzielności - umiejętności kierowania zespołem - zdolności organizacyjnych - umiejętności podejmowania decyzji - inicjatywy w działaniu - rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikatywności - praktycznej znajomości MS OFFICE - prawa jazy kat. B

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i zaangażowania - realną możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy - pracę w ciekawym środowisku