Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik magazynu

INTERNO Szaniawski i Wspólnicy sp.j.
Warszawa
praca stacjonarna
5579 dni temu

Ogłoszenie numer: 55238, z dnia 2009-01-13

Sprzedaż i montaż ekskluzywnych drzwi wewnętrznych i okuć

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • koordynacja dostaw
  • wprowadzanie dokumentów zakupu
  • przygotowywanie dokumentów magazynowych
  • kontrola stanów magazynowych
  • koordynacja odbioru towarów i prac montażowych
  • nadzorowanie reklamacji u dostawców
  • nadzorowanie i pomoc w pracy podległemu magazynierowi
  • Wymagania

  • odpowiedzialność, zaangażowanie, uczciwość
  • wykształcenie średnie
  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy z programami magazynowymi
  • Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • praca w systemie jednozmianowym od 8:00 do 16:00