Kierownik Medyczny

LUX MED Sp. z o.o.

Poznań

33 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • Nadzór nad jakością i bezpieczeństwem świadczonych usług medycznych w Centrum Medycznym;
  • Zapewnienie realizacji usługi medycznej zgodnie z procedurami i instrukcjami medycznymi, przyjętymi w Grupie LUX MED oraz dbanie o standardy obsługi Pacjenta;
  • Wdrażanie, realizacja i monitoring standardów medycznych, procedur i  instrukcji medycznych;
  • Kontrola i analiza dokumentacji medycznej;
  • Sporządzanie raportów i analiz z działalności medycznej przychodni;
  • Analiza kosztów usług medycznych;
  • Rekrutacja lekarzy i kierowanie zespołem lekarskim.

Oczekiwania:

  • Wymagane wykształcenie wyższe medyczne;
  • Minimum 3 lata pracy na samodzielnym stanowisku;
  • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem lub jednostką medyczną;
  • Silne nastawienie na jakość obsługi Pacjenta;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w zakresie oceny technologii medycznych lub analizy i kontroli kosztów usług medycznych będzie dodatkowym atutem.
  • Odpowiedzialność, łatwość podejmowania decyzji.

Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży, miłą i przyjazną atmosferę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.
  • Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Benefity:
  • Opieka Medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera
  • Nauka języka angielskiego
  • Przejrzyste ścieżki rozwoju zawodowego
  • Work-life balance
  • Udział w wyjątkowych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy
Benefity:

Poznaj

Dlaczego warto?

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Już od 26 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, zapewniając im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla Klientów Indywidualnych i pojedyncze świadczenia.

W trosce o naszych Pacjentów stale się rozwijamy, otwieramy kolejne Centra Medyczne oraz szpitale i wdrażamy liczne udogodnienia obsługowe m.in. internetowy Portal Pacjenta, dzięki któremu można np. sprawnie rezerwować wizyty, odbierać wyniki badań oraz korzystać z czatów ze specjalistami.

Kierownik placówki medycznej powinien cechować się kompleksowym zestawem umiejętności menadżerskich i zarządczych. Od niego bowiem zależeć będzie efektywność kierowanej przez niego placówki, realizowanie założonej strategii i utrzymywanie jakości świadczonych usług. Do jego zadań należy zarządzanie zespołem pracowników i kreowanie polityki zatrudnienia, a także kontrola finansowa, optymalizacja ...
Praca Kierownik Placówki Medycznej