Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Montażu Instalacji Chłodniczych

DKA Polska Sp. z o.o.

Warszawa

8 dni temu

DKA Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowa firma działająca w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • prowadzenie nadzoru nad montażem  instalacji chłodniczych
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość prowadzonych prac
  • delegowanie zadań i rozliczanie podległych pracowników
  • uruchomienia instalacji chłodniczych
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy
  • współpraca z firmami podwykonawczymi
  • realizacja projektów na terenie Polski
Wymagania
  • wykształcenie z zakresu chłodnictwa lub pokrewne
  • doświadczenie w zarządzaniu, mile widziane w branży chłodniczej lub pokrewne (klimatyzacja, wentylacja etc.)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia pracy m.in. samochód służbowy
  • samodzielność w ramach powierzonych obowiązków
  • prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 DOŁĄCZ DO NAS

Poznaj stanowisko: Kierownik Serwisu

Kierownik serwisu, jak wskazuje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za prawidłowe funkcjonowanie serwisu oraz nadzorowanie i koordynowanie działań podległego personelu. Kierownik opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zmaksymalizować wydajność obsługi klientów serwisu, a także osobiście interweniuje w przypadkach szczególnie istotnych zgłoszeń reklamacyjnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako ...
Kierownik Serwisu Praca Kierownik Serwisu

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (701)
Wałbrzych (42)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (119)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (98)
Chełm (11)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (715)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1557)
Radom (57)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)