Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik obiektu

AMLUX Sp. z o.o.

Szczecin

1795 dni temu

Firma AMLUX Sp. z o.o. jest firmą oferującą kompleksowe sprzątanie obiektów na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Nr Ref.: Kdu/Szczecin

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie i koordynowanie pracy personelu wykonawczego,
  • Monitorowanie jakości wykonywanych usług czystościowych,
  • Kontrola budżetu operacyjnego,
  • Rekrutacja i motywowanie personelu.
Wymagania:
  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu,
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej,
  • Nastawienie zadaniowe,
  • Dyspozycyjność czasowa.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznym rozwijającej się firmie,
  • Pracę w stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie z wieloletnimi tradycjami
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Kierownik Obiektu

Zakres obowiązków osoby obsadzone na stanowisku kierownika obiektu jest trudny do scharakteryzowania, uzależniony niemal w stu procentach od przeznaczenia i charakteru prowadzonej w danym obiekcie działalności. W ogólnym zarysie jednak osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie całokształtu prac administracyjno-technicznych, związanych z bieżącym funkcjonowaniem obiektu. W ...
Kierownik Obiektu Praca Kierownik Obiektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (577)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (149)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (783)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1674)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)