Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Operacji

Janmedia Interactive Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
1866 dni temu

Ogłoszenie numer: 2332136, z dnia 2019-03-11

„Janmedia Interactive” Sp. z o.o. (prowadząca interesy we Wrocławiu od stycznia 2003 roku jako Spółka Jawna i od lata 2004 roku jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) zajmuje się tworzeniem i wspieraniem wizerunku małych i dużych przedsiębiorstw oraz organizacji, konsultowaniem klientów w zakresie promocji za pośrednictwem Internetu, w tym tworzeniem witryn internetowych, projektowaniem logotypów, kreacją grafiki oraz animacji, programowaniem i usługami typu SEO, PPC i szkoleniami webusability.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Zatrudnimy zorganizowaną, osobę na stanowisko Kierownika Operacji, która ma dużo werwy, optymistyczne nastawienie do pracy, nie skąpi inteligencją i jest szczerze zainteresowana wspieraniem rozwoju naszej firmy.

Osoba na stanowisku Kierownika Operacji to osoba kontaktowa, potrafiąca dobrze reprezentować spółkę z kontrahentami, istniejącymi oraz potencjalnymi klientami i wpośród pracowników, której nie brak chęci pracy, wyobraźni i upartości we wdrażaniu ustaleń, która potrafi także się słuchać innych i kierować swoje dążenia na podstawie potrzeb zespołu, która jest lojalna i uczciwa w stosunku do swojego pracodawcy, mająca umiejętności w prowadzeniu ciekawych zespołów, potrafiąca rozwijać wizję rozwoju Spółki, koordynować zatrudnianie i kwestie pracownicze, nadzorować wizję promowania naszych usług i utrzymywać pozytywne rytmy i animusz całej drużyny.

Wymagania

Oto nasze wymagania odnośnie obowiązków Kierownika Operacji:

  • Nadzór nad operacją biura Janmedia Interactive we Wrocławiu,
  • Modelowanie płynności finansowej biura,
  • Reprezentacja Spółki przed kontrahentami i klientami,
  • Prowadzenie negocjacji dotyczących potencjalnych umów z klientami i pracownikami,
  • Prowadzenie zespołu pracowników, ustanawianie procesów motywacyjnych,
  • Raportowanie o operacji biura do Zarządu,
  • Współpraca z Zarządem w podejmowaniu decyzji strategicznych i wdrażanie decyzji Zarządu,
  • Nadzór i koordynacja zatrudniania,
  • Wsparcie, czasami w dosyć dużym zakresie menedżerowania projektów,
  • Koordynacja działań marketingowych i promocyjnych,
  • Rozwój strategii firmy, w tym rozwój strategii oferty biura,
  • Decyzyjność odnośnie przelewów i płatności,
  • Nadzór nad wystawianiem i egzekwowaniem faktur,
  • Organizacja współpracy z kontrahentami jak. graficy, pisarze treści, programiści,
  • Wspieranie i rozwój zespołu,
  • Piecza nad utrzymaniem w dobrym stanie sprzętu i nieruchomości.

Oferujemy

  • Praca w firmie z własną siedzibą we Wrocławiu, w biurze na Karłowicach,
  • Duże możliwości rozwoju przy zaangażowaniu w rozwój firmy,
  • Pełno-etatowa umowa o pracę, poziom wynagrodzenia w zakresie 5500-7000zł netto, zależnie od doświadczenia,
  • Stanowisko które ma duży wpływ nie tylko na rozwój drużyny ale na własny rozwój.

Wynagrodzenie

Od 7000 do 9000 PLN