Praca.pl Praca Mazowieckie Ożarów Mazowiecki Kierownik Operacyjny / Kontroler Sklepu Ożarów Mazowiecki
Kierownik operacyjny Darkstore / Darkstore Operations Manager

BARBORA.PL
Ożarów Mazowiecki
kierownik/koordynator
praca stacjonarna
506 dni temu

Tworzymy zespół BARBORA – ambitni entuzjaści, poszukujący nowych rozwiązań ułatwiających życie naszym klientom. Do każdego pracownika i klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o jego czas i dobrą energię.

Wśród nas każdy może rozwijać się, ulepszać nasze pomysły i rozwiązania. Wspólnie realizujemy naszą misję jaką jest zapewnienie wygody naszym klientom i pomaganie im w realizowaniu swoich potrzeb zakupowych: wygodnie, szybko i z uśmiechem.

Zostań częścią naszego zespołu i Ty!

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Twój zakres obowiązków
  • Planujesz, monitorujesz i raportujesz wskaźniki jakościowe i ilościowe w obszarze kompletacji zamówień, ekspozycji towarów i magazynowania,
  • Budujesz i odpowiadasz za wdrażanie usprawnień w podległych obszarach biznesowych,
  • Odpowiadasz za estymację ilości roboczogodzin niezbędnych do realizacji planów w obszarze kompletacji zamówień, prawidłowej ekspozycji towarów oraz magazynowania,
  • Odpowiadasz za zarządzanie przepływem produktów w Darkstore w tym odbiór towarów od dostawców, magazynowanie, ekspozycję towarów oraz kompletację zamówień,
  • Kontrolujesz prawidłową archiwizację dokumentów dotyczących dostaw towarów, poprawności księgowań dostaw, strat oraz procesu zgłaszania reklamacji w systemach informatycznych,
  • Odpowiadasz za procesy kontrolne dotyczące jakości i dat przydatności produktów przyjmowanych do magazynu oraz dostępnych dla klientów,
  • Zarządzasz harmonogramem i kontrolą poprawności inwentaryzacji,
  • Zarządzasz budżetem,
  • Zarządzasz zespołem odpowiedzialnym za kompletację zamówień, ekspozycję towarów i magazynowanie,
  • Współpracujesz z zespołami odpowiedzialnymi za ofertę produktową, łańcuch dostaw, logistyki, marketingu i finansów.
Nasze wymagania
  • Posiadasz minimum 3 - letnie doświadczeniem na stanowisku menedżerskim,
  • Cechuje Cię samodzielność, proaktywność i elastyczność biznesowa,
  • Posiadasz nastawienie na realizację celów poprzez proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • Pozytywnie podchodzisz do zmian i jesteś otwarty na nowe pomysły,
  • Posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, procesowe oraz negocjacyjne,
  • Komunikujesz się płynnie w języku angielskim.
To oferujemy
  • Pracę, w której możesz realizować swoje pomysły :)
  • Unikalną okazję do zaangażowania się w budowę firmy na etapie jej powstawania,
  • Możliwość poszerzenia doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie, która po pierwszym roku działalności obecna jest już w 5 miastach na terenie Polski i dalej rośnie, na ciekawym i konkurencyjnym rynku e-commerce,
  • Możliwość własnego rozwoju wraz z rozwojem Barbora w Polsce,
  • Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i pakiet benefitów,
  • Miejsce pracy – Ożarów Mazowiecki.
Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników