Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Pracowni Mikrobiologicznej

ALAB laboratoria Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
1897 dni temu

Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 17 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 300 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Miejsce pracy: Łódź
Opis zadań:
  • Zarządzanie i organizowanie pracy w Pracowni Mikrobiologicznej
  • Zapewnienie ciągłości pracy (dostosowanie godzin pracy Laboratorium do aktualnego zapotrzebowania)
  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur wewnętrznych
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe, ukończona specjalizacja z mikrobiologii
  • Posiadanie PWZDL
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracowni mikrobiologii
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności komunikacyjne, interpersonalne

Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Duży stopień samodzielności i odpowiedzialności
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu kompetencji.
  • Umowę o pracę.
  • Kartę MultiSport.
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego.
  • Zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników i ich rodzin oraz dla współpracowników
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.)."