Kierownik Pracowni Projektowej HVAC

Hays Poland

Wrocław

801 dni temu

Kierownik Pracowni Projektowej HVAC
Wrocław
Kierownik Pracowni Projektowej HVAC
Wrocław
Nr Ref.: 1070517

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Twój nowy pracodawca
Będziesz pracował dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa w Polsce specjalizującej się w wykonawstwie instalacji sanitarnych. Firma realizuje inwestycje kubaturowe (komercyjne, przemysłowe, magazynowe, budynki użyteczności publicznej) na terenie całego kraju. W związku z rozwojem firmy, ambitnymi kontraktami i planami realizacji Nasz Klient postanowił wzmocnić kadrę o Kierownika Pracowni Projektowej HVAC.

Twoje nowe stanowisko
Będziesz odpowiedzialny za kierowanie zespołem projektantów, terminowość i jakość wykonania przez nich zadań oraz nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji. Do Twoich obowiązków będzie należało skuteczne zarządzanie projektami, kooperacja z pozostałymi działami przedsiębiorstwa, sugestie co do efektywności działań pracowni projektowej. Będziesz pracować na dużych, ciekawych i rozpoznawalnych projektach.

Czego potrzebujesz, żeby odnieść sukces
Potrzebujesz posiadać doświadczenie w projektowaniu instalacji HVAC oraz uprawnienia budowlane do projektowania w tej specjalności. Cenne będzie Twoje doświadczenie w zarządzaniu projektem oraz niewielkim zespołem. Musisz sprawnie poruszać się w oprogramowaniu projektowym (AutoCad). Jeśli dodatkowo porozumiewasz się j. angielskim w stopniu pozwalającym na bezproblemową komunikację będziesz odpowiednim Kandydatem na to stanowisko.

Co dostaniesz w zamian
W zamian otrzymasz stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe. Poszerzysz portfolio zrealizowanych projektów o prestiżowe inwestycje oraz zdobędziesz ciekawe doświadczenia.

Co musisz zrobić
Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij do nas aktualną wersję swojego CV.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Kierownik Oddziału

Kierownik Oddziału to osoba, która zarządza zespołem pracowników. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: kierowanie oddziałem firmy, pozyskiwanie nowych kontrahentów, negocjowanie warunków i umów handlowych, wdrażanie nowych technologii, rozliczanie czasu pracy podległych pracowników, nadzorowanie prac oraz organizowanie szkoleń. A także dbanie o wysoki poziom i jakość obsługi ...
Kierownik Oddziału Praca Kierownik Oddziału

Rekrutują z Praca.pl