Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Dyrektor ds. Produkcji Poznań
Kierownik Produkcji / Szef Produkcji w Drukarni

MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Poznań
praca stacjonarna
1288 dni temu
Miejsce pracy: Poznań

Wymagamy:
  • minimum trzy lata doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika produkcji lub pokrewnym w drukarni lub introligatorni,
  • bardzo dobre zdolności zarządzania podległym zespołem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet oprogramowania office),
  • dokładność, sumienność, punktualność,
  • wiedzy z zakresu przepisów bhp i kodeksu pracy,
  • prawo jazdy kategorii B.
Opis stanowiska:
  • zarządzanie pracą działu druku i introligatorni,
  • optymalizacja oraz dbanie o wysoką jakość produkcji,
  • terminowy i planowy przebieg procesów produkcyjnych,
  • analizowanie bieżących problemów związanych z przebiegiem procesu produkcji oraz opracowywanie działań korygujących,
  • organizowanie i kontrolowanie pracy podległych pracowników w sposób,
  • raportowanie postępu prac produkcyjnych,
  • dbanie o poprawność cyfrowej i papierowej dokumentacji produkcji.
Oferujemy:
  • stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się Drukarni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Poznaj

Przedmiotem naszej działalności jest druk offsetowy na arkuszowych maszynach Heidelberg (do formatu B1). Zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną, począwszy od druku poprzez wykończenie introligatorskie, co-paking oraz ekspedycję gotowego produktu.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym opartym na maszynach typu Heidelberg. XL-106-4 to nasza najnowsza maszyna, pozwalająca na druk 4 kolorów z technologią „Push to stop”, posiada wbudowaną kontrolę koloru in line. Po prostu nie do zatrzymania. XL-106-6 to nasza druga najnowsza maszyna pozwalająca na druk 6 kolorowy wraz z lakierem UV in line. Dzięki zastosowaniu komory lakierującej i nanoszenia warstwy lakieru przy pomocy wałka rastrowego zyskaliśmy dodatkowe możliwości wykorzystania całej gamy lakierów od tradycyjnego UV aż do lakierów strukturalnych, co przy odpowiednim projekcie pozwala uzyskać zaskakujące efekty.