• Purchasing Supervisor / Buyer for automotive and industrial manufacture sector / Private label

    Gavbiz   wielkopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator  pełny etat
    3 dni
    As a Purchasing Supervisor your duties will be: Creation and updating of purchase orders. Develop profitable purchasing strategies. Dealing with general queries on product and pricing. Administrative tasks required for the effective operation of the Purchasing Department. Ensuring suppliers deliver...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Dyrektor ds. Produkcji Poznań
Kierownik Produkcji / Szef Produkcji w Drukarni

MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Poznań
praca stacjonarna
1115 dni temu
Miejsce pracy: Poznań

Wymagamy:
  • minimum trzy lata doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika produkcji lub pokrewnym w drukarni lub introligatorni,
  • bardzo dobre zdolności zarządzania podległym zespołem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet oprogramowania office),
  • dokładność, sumienność, punktualność,
  • wiedzy z zakresu przepisów bhp i kodeksu pracy,
  • prawo jazdy kategorii B.
Opis stanowiska:
  • zarządzanie pracą działu druku i introligatorni,
  • optymalizacja oraz dbanie o wysoką jakość produkcji,
  • terminowy i planowy przebieg procesów produkcyjnych,
  • analizowanie bieżących problemów związanych z przebiegiem procesu produkcji oraz opracowywanie działań korygujących,
  • organizowanie i kontrolowanie pracy podległych pracowników w sposób,
  • raportowanie postępu prac produkcyjnych,
  • dbanie o poprawność cyfrowej i papierowej dokumentacji produkcji.
Oferujemy:
  • stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się Drukarni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Poznaj

Przedmiotem naszej działalności jest druk offsetowy na arkuszowych maszynach Heidelberg (do formatu B1). Zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną, począwszy od druku poprzez wykończenie introligatorskie, co-paking oraz ekspedycję gotowego produktu.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym opartym na maszynach typu Heidelberg. XL-106-4 to nasza najnowsza maszyna, pozwalająca na druk 4 kolorów z technologią „Push to stop”, posiada wbudowaną kontrolę koloru in line. Po prostu nie do zatrzymania. XL-106-6 to nasza druga najnowsza maszyna pozwalająca na druk 6 kolorowy wraz z lakierem UV in line. Dzięki zastosowaniu komory lakierującej i nanoszenia warstwy lakieru przy pomocy wałka rastrowego zyskaliśmy dodatkowe możliwości wykorzystania całej gamy lakierów od tradycyjnego UV aż do lakierów strukturalnych, co przy odpowiednim projekcie pozwala uzyskać zaskakujące efekty.