Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gniezno
kierownik produkcji w fabryce mebli tapicerowanych

FM SPIN s.j
Gniezno
praca stacjonarna
6284 dni temu

Ogłoszenie numer: 27808, z dnia 2007-04-02

FM SPIN s.j

Firma FM SPIN zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych .

Miejsce pracy: Gniezno

Opis stanowiska

Praca polega na koordynowaniu działu obsługi klienta z działami produkcyjnymi, planowaniu , i realizacji założonych planów produkcyjnych .Korelowanie działań zakładu z podmiotami kooperującymi.

Wymagania

Kandydat powinien posiadać wyższe wykształcenie, doświadczenie w prowadzeniu zakładu średniej wielkości, nienaganną opinię , mile widziana znajomość zagadnień produkcji mebli , oraz zintegrowanego zarządzania.

Oferujemy

Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie, nowe technologie w zakresie projektowania i wykonawstwa, oraz godziwe wynagrodzenie.