Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Produkcji

DOBRA FORMA Sp. z o.o.

Namysłów

202 dni temu

Dobra Forma to firma z 16-letnią tradycją będąca wiodącym producentem najwyższej jakości rozwiązań meblowych dla wnętrz biurowych w Polsce.

W chwili obecnej firma Dobra Forma poszukuje Specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Namysłów
ZAKRES ZADAŃ:
  • Zarządzanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Działu Produkcji,
  • Zapewnienie jakości oraz przestrzegania procedur na zarządzanym obszarze,
  • Zapewnianie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych oraz przestrzeganie standardów jakościowych i BHP,
  • Zapewnienie ciągłości produkcji przy optymalnym wykorzystaniu maszyn i surowców,
  • Wsparcie w opracowywaniu oraz wdrażaniu usprawnień i rozwiązań mających na celu optymalizację kosztów oraz zwiększenie jakości i wydajności produkcji,
  • Nadzór nad prawidłowym stanem technicznym parku maszynowego,
  • Bieżąca kontrola wyników produkcyjnych,
  • Współpraca z osobami pozostałymi pracownikami w firmie,
  • Nadzór nad organizacją pracy zespołu produkcyjnego składającego się z około 70 osób.
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w środowisku produkcyjnym w branży meblarskiej,
  • Szeroka wiedza z zakresu produkcji mebli,
  • Znajomość zasad planowania i optymalizacji produkcji,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • Umiejętność skutecznego kierowania zespołem i motywowania pracowników,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego reagowania na zaistniałe problemy,
  • Znajomość pakietu MS Office i programów typu ERP,
  • Zdolność analitycznego myślenia, planowania i podejmowania decyzji.
MILE WIDZIANE:
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
OFERUJEMY:
  • Bardzo ciekawą pracę w rozwijającej się firmie z branży meblarskiej,
  • Pracę w profesjonalnym zespole,
  • Możliwość realizowania autorskich pomysłów organizacji obszaru produkcji,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - udział w szkoleniach specjalistycznych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres biuro@dobraforma.com wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883". Prosimy o zawarcie nazwy stanowiska w tytule maila. Dodatkowo informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Produkcji

Kierownik ds. Produkcji to osoba, która jest odpowiedzialna za kierowanie procesem produkcyjnym w przedsiębiorstwie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: kierowanie procesem produkcyjnym firmy, opracowanie planów produkcji, organizacja pracy i kompleksowe zarządzanie podległym zespołem pracowników, a także prowadzenie projektów i kontrola dokumentacji technicznej, zapewnienie ...
Kierownik ds. Produkcji Praca Kierownik ds. Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (764)
Wałbrzych (50)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (197)
Toruń (129)
Lubelskie:
Lublin (221)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (957)
Tarnów (68)
Nowy Sącz (56)
Mazowieckie:
Warszawa (2057)
Radom (182)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (81)