Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Produkcji

Eurosnack Sp. z o.o.
Świętochłowice
praca stacjonarna
6213 dni temu

Ogłoszenie numer: 28852, z dnia 2007-04-27

Eurosnack Sp. z o.o. wiodący producent słonych przekąsek w Polsce działający w branży FMCG, poszukuje kandydata na stanowisko :

Miejsce pracy: Świętochłowice

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie kierowanie całością zagadnień produkcyjnych, bezpośredni nadzór nad procesem produkcji; ścisła współpraca z działem kontroli jakości w zakresie monitorowania parametrów jakościowych, nadzór nad pracą podległego zespołu.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne: technologia żywności (spec. Cukiernictwo, Przetwórstwo zbóż) - mile widziane - min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej; - umiejętność planowania produkcji i delegowania zadań; - dyscyplina wewnętrzna i motywacja; - zdolności interpersonalne i chęć do pracy w grupie; - samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy; - umiejętność samodzielnej realizacji zadań; - zdolność analitycznego myślenia; - kreatywność i zaangażowanie w pracy;

Oferujemy

- bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia; - możliwość rozwoju zawodowego; - pakiet szkoleń;