Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik produkcji

QUASAR ELECTRONICS
Warszawa
praca stacjonarna
6149 dni temu

Ogłoszenie numer: 31757, z dnia 2007-07-25

Firma QUASAR ELECTRONICS zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w branży samochodowej. Nasze produkty cieszą się uznaniem wśród klientów krajowych i zagranicznych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

·przyjmowanie zamówień i ustalanie sposobów (technologii) ich realizacji ·planowanie i kontrolowanie terminów produkcyjnych ·tworzenie zamówień i współpraca z dostawcami ·koordynacja stanowisk pracy na poszczególnych etapach produkcji ·nadzorowanie przebiegu procesów produkcyjnych i technologicznych ·optymalizacja produkcji, minimalizacja czasu i kosztów produkcji ·rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej

Wymagania

·wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektronicznym ·doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej ·znajomość zasad organizacji produkcji urządzeń elektronicznych (montażu i uruchamiania) ·znajomość zagadnień związanych z gospodarką materiałową w trakcie produkcji ·umiejętność kierowania podległym zespołem pracowniczym ·komunikatywność i umiejętności interpersonalne ·umiejętności podejmowania szybkich i samodzielnych decyzji ·operatywność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań ·znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

Oferujemy

·pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ·zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze ·samodzielną i odpowiedzialną pracę ·atrakcyjny system wynagradzania ·dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy ·uczestnictwo w nowych projektach

Poznaj

Quasar Electronics