Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
KIEROWNIK PRODUKCJI

S.i A. Pietrucha Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
5869 dni temu

Ogłoszenie numer: 42198, z dnia 2008-04-08

Firma S. i A. Pietrucha to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo, działające w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jeden z największych producentów parapetów z PVC w Europie. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

- Organizacja i koordynowanie procesu produkcyjnego; - Planowanie i realizacja założonych planów produkcyjnych; - Optymalne wykorzystanie zdolności produkcyjnych poprzez właściwy nadzór nad pracownikami i parkiem maszynowym; - Zarządzanie obszarem produkcji pod względem jakości, ilości oraz efektywności działań; - Monitorowanie zasobów i stanów magazynowych niezbędnych do realizacji zadań; - Bieżące monitorowanie kosztów produkcji;

Wymagania

- Wykształcenie techniczne; - Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych; - Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją; - Wysokie zdolności interpersonalne; - Umiejętność zarządzania zespołem,

Oferujemy

- Stabilną pracę w międzynarodowej grupie przemysłowej; - Atrakcyjne warunki zatrudnienia; - Ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego;