Kierownik Projektów Inwestycyjnych FTTH

HUAPOL

Świętokrzyskie

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2658541, z dnia 2019-09-16

HUAPOL jest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Nr Ref.: KPI 09/19

Opis stanowiska

  • prowadzenie zadań inwestycyjnych w technologii światłowodowej FTTH, budowa sieci dosyłowej oraz wewnątrzbudynkowej,
  • koordynowanie prac własnych grup wykonawczych i podwykonawców,
  • kompleksowe koordynowanie realizacji inwestycji, w tym współpraca z zarządcami nieruchomości, inwestorem oraz firmami podwykonawczymi,
  • identyfikowanie ryzyk i zarządzanie nimi,
  • prowadzenie procesu logistycznego w zakresie materiałów budowlanych,
  • rozliczanie finansowe prowadzonej inwestycji / kosztorysowanie,
  • budżetowanie, sprzedaż i weryfikacja kosztów inwestycyjnych,
  • bieżące raportowanie zaawansowania prac,
  • zarządzanie projektami za pomocą systemów informatycznych,
  • sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentacji odbiorowej.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne
    lub pokrewne,
  • doświadczenie w prowadzeniu inwestycji z zakresu telekomunikacji lub instalacji niskoprądowych,
  • znajomość sektora telekomunikacyjnego,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych,
  • silne zorientowanie na wynik,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość technologii FTTH,
  • znajomość zasad kosztorysowania prac,
  • znajomość aplikacji: Marketplanet, OurWay, Telkombud, SAP, Tempora.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,
  • umowę o pracę,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • samochód służbowy, laptop, telefon,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku  "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

HUAPOL TELEKOM Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych. Naszym strategicznym celem jest budowanie najwyższej jakości sieci, charakteryzującej się niezakłóconym funkcjonowaniem. Gwarantujemy także wysoką wydajność infrastruktury oraz niezawodność, co realnie wpływa na budowanie relacji opartych na lojalności końcowych odbiorców usługi.

Kierownik do spraw nadzoru inwestycji jest osobą odpowiedzialną za kontrolowanie przebiegu realizacji danego przedsięwzięcia pod kątem zgodności z harmonogramem i jakości pracy jednostek wykonawczych. Kierownik nadzoruje wykonawstwo inwestycji od momentu powstania planu jego realizacji aż do przekazania gotowego dzieła odbiorcy. Jest to stanowisko wiążące się z dużą odpowiedzialnością, osoba na nim obsadzona porównuje założenia ...
Praca Kierownik Nadzoru Inwestycji