Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Kierownik Projektów PV
HGS Sun
Warszawa
kierownik/koordynator
umowa o pracę
33 dni temu

Ogłoszenie numer: 5283029, z dnia 2021-08-20

HSG Sun – to prężnie rozwijającą się firma w branży fotowoltaiki, działająca na terenie całego kraju.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: KP 08/21

Opis stanowiska

Powierzymy Tobie następujące zadania:
  • Analizę lokalizacji dla farm fotowoltaicznych
  • Negocjacje i zawieranie umów zabezpieczających prawa do terenu
  • Przeprowadzenie procedury uzyskania pozwolenia na budowę
  • Koordynacja procesu projektowego pomiędzy właścicielami nieruchomości, urzędami gmin powiatów i innymi uczestnikami postępowania administracyjnego
  • Umiejętność prowadzenie procesu due dilligence projektów PV
  • Analizę i uzgodnienie warunków przyłączenia instalacji do sieci z właściwym operatorem energetycznym
  • Przygotowanie do realizacji gotowych projektów farm fotowoltaicznych
  • Stałe nadzorowanie terminów, kosztów i jakości całego procesu planistyczno-projektowego
  • Koordynację przepływu informacji i wsparcie procesu decyzyjnego zleceniodawców i zleceniobiorców
  • Inicjowanie i wdrażanie optymalizacji projektów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (OZE/elektryka/energetyka/architektura/budownictwo)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z elektryką na farmach PV
  • Znajomość języka angielskiego
  • Minimum roczne doświadczenie w branży OZE na podobnym stanowisku
  • Znajomość uwarunkowań prawnych i przepisów budowlanych w zakresie OZE
  • Szeroką wiedzę z zakresu instalacji fotowoltaicznych
  • Czynne prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjną lokalizację biura – w pobliżu Ronda „Radosława”
  • Pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów

Poznaj

HUAPOL TELEKOM Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych. Naszym strategicznym celem jest budowanie najwyższej jakości sieci, charakteryzującej się niezakłóconym funkcjonowaniem. Gwarantujemy także wysoką wydajność infrastruktury oraz niezawodność, co realnie wpływa na budowanie relacji opartych na lojalności końcowych odbiorców usługi.