Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Lingwista/Filolog Wrocław
Kierownik projektów tłumaczeniowych ze znajomością j. francuskiego

Translavic Polska sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3224 dni temu

Ogłoszenie numer: 763556, z dnia 2015-08-05

Translavic to biuro tłumaczeń pisemnych obsługujące klientów europejskich i amerykańskich. Tłumaczymy kampanie reklamowe, instrukcje obsługi, raporty instytucji europejskich, podręczniki do nauki języków obcych, akty notarialne, wyroki sądowe, dokumentacje medyczne, katalogi mody, broszury firmowe… nie da się wszystkiego wymienić. Miliony słów rocznie na wszystkie języki europejskie.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: Vacancy PM

Opis stanowiska

Centralną rolę w naszej firmie stanowią kierownicy projektów tłumaczeniowych.
Zajmują się oni koordynacją całego procesu – od kontaktu z klientem i analizy plików do przetłumaczenia, poprzez wycenę, zaplanowanie przebiegu prac, wybór odpowiednich tłumaczy i korektorów, po kontrolę jakości i dostawę do klienta.
Czuwanie nad przebiegiem procesu, sprawna komunikacja często z 50 zaangażowanymi tłumaczami i korektorami na raz, kontakt z klientem, pilnowanie terminów – to kluczowe zadania, z którymi codziennie ma do czynienia kierownik projektu.

Wymagania

  • Ukończone studia lingwistyczne
  • Biegła znajomość j. francuskiego
  • Umiejętność szybkiej reakcji na zmieniające się warunki
  • Silna osobowość
  • Umiejętność przekazywania informacji i dzielenia się wiedzą
  • Umiejętność planowania i efektywnej organizacji pracy
  • Umiejętność skutecznej komunikacji, również przez telefon
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Umiejętność wykonywania wielu zadań w tym samym czasie oraz ustalania priorytetów

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Przyjemną atmosferę pracy w profesjonalnym otoczeniu
  • Wynagrodzenie odpowiednie do stanowiska oraz doświadczenia zawodowego
  • Pakiet medyczny w centrum ENEL-MED oraz atrakcyjne zbiorowe ubezpieczenie