Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik Projektów

CoCoNet Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6722 dni temu

Ogłoszenie numer: 17156, z dnia 2006-01-06

CoCoNet Polska Jesteśmy wiodącą europejską firmą, tworzącą oprogramowanie w dziedzinie e-biznesu i bankowości elektronicznej, z ponad 20-letnim doświadczeniem. Skupiamy się głównie na klientach korporacyjnych banków. Nasze rozwiązania serwerowe w zakresie przetwarzania i przesyłania danych finansowych oraz przyjazne systemy dla klientów oparte są o najnowocześniejszą technologię J2EE. Nasz oddział w Warszawie istnieje od roku i w dalszym ciągu intensywnie buduje swój zespół. W związku z tym poszukujemy następujących osób:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba ta kierować będzie ok. 10-osobowym zespołem pracującym w środowisku J2EE, odpowiadając za cały proces wytwórczy oprogramowania, począwszy od założeń, aż do wdrożenia. Osoba ta będzie odpowiadać za powodzenie realizowanych projektów, pod kątem ich terminowości i ekonomicznego uzasadnienia.

Wymagania

Poszukujemy pracowników umiejących rozwiązywać problemy, mających kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych, w tym w środowisku aplikacji internetowych, a w szczegóści związanych z językiem Java. Absolutnie wymagane jest praktyczne doświadczenie programistyczne, a także umiejętność prowadzenia zespołu, wysoka komunikatywność i otwartość, jak również bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy dobre wynagrodzenie, uzależnione od efektów pracy i perspektywę współtworzenia stabilnej ekonomicznie i rozbudowującej się grupy kapitałowej.