Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik projektu ds. automatyki

Schulz Infoprod Sp. z o.o.

Poznań

2 dni temu

SCHULZ Infoprod Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo inżynieryjne, działające w dziedzinie zintegrowanych systemów automatyki i wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie automatyki przemysłowej. Jesteśmy na rynku od 1987 roku, a w 2002 staliśmy się częścią grupy SCHULZ Systemtechnik GmbH, która zrzeszając kilka firm zatrudnia ponad 1100 pracowników.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Głównym zadaniem Project Managera będzie kompleksowa opieka nad powierzonymi projektami w obszarze automatyki przemysłowej.

Obowiązki:
  • Organizacja i zarządzanie zespołem projektowym,
  • Synchronizacja działań między działami,
  • Kontakt z klientem na każdym etapie realizacji projektu,
  • Planowanie i kontrola terminów,
  • Zarządzanie budżetem projektu,
  • Kontrola zamówień materiałów i dostaw,
  • Monitoring i raportowanie zużycia czasu i kosztów projektu.
Wymagania i umiejętności:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika projektu,
  • Dobra znajomość branży automatyki,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
  • Biegła znajomość pakietu Office.
Mile widziane:
  • Znajomość programu EPLAN,
  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Doświadczenie w automatyce procesowej i intralogistyce,
  • Znajomość programu MS Project.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie powyżej średniej krajowej,
  • Kursy i szkolenia międzynarodowe,
  • Lekcje języka niemieckiego,
  • System kafeteryjny MyBenefit, prywatna opieka medyczna LuxMed,
  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole świetnych specjalistów,
  • Wydarzenia i spotkania poza pracą.

Aplikacje prosimy kierować pod adres:
SCHULZ INFOPROD Sp. z o.o.
60-118 Poznań ul. Metalowa 3
lub drogą elektroniczną za pomocą przycisku:

Poznaj

Schulz Infoprod Sp. z o.o. jest  nowoczesnym przedsiębiorstwem inżynieryjnym działającym w dziedzinie zintegrowanych systemów automatyki.

Dzięki wiedzy oraz pasji naszych inżynierów, jaką przez lata stała się nasza praca, jesteśmy również wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań w dziedzinie systemów automatyki przemysłowej.

Jako integrator systemów automatyki dysponujemy szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem w zakresie systemów sterowania procesami przemysłowymi, oferujemy klientom rozwiązania najwyższej jakości, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Naszą wiedzę z powodzeniem stosujemy w wielu gałęziach przemysłu, a nasze rozwiązania stanowią czasem bardzo nowatorskie podejście do tematu.

Działając przez ponad 20 lat nabraliśmy doświadczenia popartego wieloma pozytywnymi opiniami, umożliwiającego działanie w branży motoryzacyjnej, spożywczej, chemicznej, farmacji czy ekologii nie tylko w Polsce ale również na całym świecie.

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Schulz Infoprod Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (658)
Wałbrzych (62)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (809)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (1973)
Radom (176)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (227)
Nysa (61)