Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Projektu ds. Przygotowania i Realizacji Inwestycji Mieszkaniowych

EPCM Executive Search

Kraków

17 dni temu

Nasz Klient jest spółka developerska realizująca inwestycje na terenie całego kraju. Na Polskim rynku spółka obecnie prowadzi kilkanaście inwestycji i zatrudnia ok. 60 osób. Firma oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań, aby w jak największym stopniu uwzględnić potrzeby Klientów i sprostać ich wymaganiom. Ze względu na ogromne doświadczenie, nasz Klient to sprawdzony deweloper o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • przygotowanie i nadzorowanie realizacji inwestycji, począwszy od etapu projektowego po ich realizacje i przekazanie do użytkowania
  • nadzorowanie i koordynowanie budów w związku z prowadzonymi projektami (budynki mieszkaniowe wielorodzinne)
  • bezpośrednie komunikowanie się z wykonawcami, projektantami i organami administracji w związku z wymogami projektu (koszty, sprawy personalne, harmonogramy, pozwolenia itp.)
  • przygotowanie i realizacja przetargów na wybór wykonawców poszczególnych pakietów robót
  • planowanie i budżetowanie projektów
  • przygotowanie raportów o stanie zaawansowania prac
  • zapewnienie wykonywania prac zgodnie z kontraktami, planami i specyfikacjami projektu
  • ścisła współpraca z Działem Technicznym
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynier budownictwa)
  • posiadanie uprawnień budowlanych
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności tworzenia harmonogramów realizacji inwestycji, budżetów oraz estymacji kosztów
  • wiedza i doświadczenia w zakresie kontroli prowadzenia budowlanych inwestycji mieszkaniowych
  • prowadzenie procesów przetargowych
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość pakietu MS Office, MS Project, Auto Cad
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji finansowej
  • współfinansowanie opieki medycznej i pakietu Multisport
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania posiadanych kompetencji

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.
Kierownik ds. Inwestycji Budowlanych to osoba, która nadzoruje i koordynuje projektami budowlanymi i inwestycyjnymi przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie materiałów budowlanych, wykonawców i inwestorów, doradztwo techniczne, realizacja infrastruktury budowlanej firmy, analizy rynku, a także nadzór pracy podległego personelu, ...
Praca Kierownik ds. Inwestycji Budowlanych