Kierownik Projektu (konstrukcje aluminiowe)

Hays Poland

Bielsko-Biała

799 dni temu

Kierownik Projektu (konstrukcje aluminiowe)
Bielsko-Biała
Kierownik Projektu (konstrukcje aluminiowe)
Bielsko-Biała
Nr Ref.: 1068319

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej będącej jednym z wiodących dystrybutorów systemów aluminiowych dla budownictwa, w związku z intensywnym rozwojem struktur poszukujemy Kandydatów na stanowiska Kierownika Projektu.


Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za współpracę z działem sprzedaży przy przygotowaniu oferty, organizację i prowadzenie budowy, przygotowanie dokumentacji niezbędnej do rozpoczęcia budowy, kontrolę terminowej realizacji robót zgodnie z warunkami umowy, koordynowanie robót z innymi podwykonawcami i GW, rozliczanie prac i przeprowadzanie odbiorów budowy. Ponadto Kierownik Projektu będzie odpowiadał za standaryzację pracy oraz będzie ściśle współpracować z działem produkcji.


Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od idealnego Kandydata oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego i minimum 2 lata doświadczenia zawodowego jako Kierownik Budowy w firmie podwykonawczej lub jako Kierownik Robót w przypadku doświadczenia w generalnym wykonawstwie. Posiadanie wykonawczych uprawnień budowlanych nie jest wymagane. Szukamy osób ze znajomością języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację w tym języku.


Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje szerokie możliwości rozwoju w ramach struktur firmy, udział w innowacyjnych projektach oraz odpowiednie pakiety szkoleń.


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu

Rekrutują z Praca.pl