Kierownik Projektu [Rekrutacja prowadzona online]

Cyfrowy Polsat S.A.

Warszawa

85 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: W/KP/ŁG
Opis stanowiska:
  • Koordynowanie prac multidyscyplinarnego zespołu projektowego (Biznes/User Experience /Graficy/IT/) tworzącego innowacyjne rozwiązania digital
  • Zarządzanie ryzykiem, zmianami, czasem, zakresem oraz budżetem w całym cyklu życia projektu
  • Raportowanie realizacji projektów
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarach e-commerce (min. 3 lata, mile widziane w zakresie rozwoju i wprowadzaniu na rynek nowych produktów i usług dla branży e-commerce)
  • Praktyka w zarządzaniu zespołami złożonymi z przedstawicieli różnorodnych obszarów firmy
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi digital i wiedza z zakresu User Experience
  • Doświadczenie w testach A/B
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i programowaniem serwisów internetowych lub aplikacji mobilnych
  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów
  • Orientacja  na współpracę i budowanie relacji
  • Umiejętności analityczne, pracy pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość: Google Analytics, Optymize, Hotjar, technologii front-endowych
Oferujemy:
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w największej grupie kapitałowej w kraju
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze)

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu
Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Praca Kierownik Projektu