Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik punktu sprzedaży

Pryzmat sp. z o.o. sp. k.

Katowice

9 dni temu

Pryzmat sp. z o.o. sp.k. zajmuje się najmem i sprzedażą urządzeń drukujących
oraz produkcją i dystrybucją tonerów i tuszów do drukarek.

Aktualnie do punktu sprzedaży w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Zakres zadań na stanowisku:
  • Planowanie i prowadzenie pracy punktu w oparciu o wyniki i strategię sprzedaży firmy.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych.
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy na powierzonym terenie.
  • Inicjatywa i kreatywność w rozwijaniu nowych rynków.
  • Dbanie i odpowiedzialność za powierzony sprzęt i majątek spółki w punkcie.
  • Raportowanie działań i ścisła współpraca z dyrektorem regionu.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym).
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.
  • Stanowisko pracy wyposażone w narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy).
  • Pomoc w okresie wdrożenia do pracy oraz niezbędne szkolenia produktowe i sprzedażowe.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie i programu multisport.
  • Wynagrodzenie stałe w systemie bezpremiowym.
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży i kierowaniu zespołem.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi.
  • Wysoka motywacja do pracy, odpowiedzialność i determinacja w działaniu.
  • Umiejętność analizowania informacji i planowania działań.
  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Prawo jazdy kategorii B oraz znajomość środowiska MS Office (Word, Excel, Outlook).
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach obecnego procesu rekrutacji.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz”, „Apply” lub w inny sposób, wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez Pryzmat sp. z o.o. sp. k. swoich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym oraz potwierdzacie Państwo fakt zapoznania się z „obowiązkiem informacyjnym”, o którym mowa poniżej.

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach przyszłych procesów rekrutacji.
Jeżeli chcecie Państwo, abyśmy brali pod uwagę Państwa zgłoszenie rekrutacyjne również podczas przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszenie w dokumentach dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pryzmat sp. z o.o. sp.k. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez okres (….. należy wpisać ilość m-cy) miesięcy od daty wysłania zgłoszenia”.

Mogą Państwo wycofać powyższe zgody w każdym momencie poprzez wysłanie maila na adres rodo@pryzmat.com w tytule maila wpisując „rekrutacja – wycofanie zgody”.
Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.

Pełna informacja podawana w przypadku zbierania danych od osoby, której dane dotyczą (obowiązek informacyjny - rekrutacja) znajduje się tutaj
Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży
Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Praca Kierownik ds. Sprzedaży