Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Kierownika Recepcji (K/M)

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    13 godz.
    Twoja misja Będziesz wspierać Kierownika Recepcji w zapewnieniu skoncentrowanych na potrzebach gości, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję poprzez nadzorowanie pracy zespołu (około 20 pracowników), przestrzegania standardów marki (Novotel (326 pokoi) oraz Ibis (190...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Recepcji (k/m)

Dobry Hotel
Kraków
kierownik/koordynator
praca stacjonarna
883 dni temu

Grupa Dobry Hotel to dynamicznie rozwijająca się sieć hoteli, zarządzająca obecnie 15 hotelami i 2 restauracjami w całej Polsce. W związku z intensywnym rozwojem firmy do luksusowego obiektu – HotelFrancuski****, poszukujemy pełnego pasji kandydata na stanowisko:

Hotel Francuski jest usytuowany w historycznym centrum Krakowa naprzeciw Muzeum Czartoryskich, kilka metrów od dawnych murów miasta i Barbakanu.

Twój zakres obowiązków
  • Będziesz kierował(a) i wspierał(a) zespół recepcyjny w codziennej pracy
  • Będziesz dbał(a) o najwyższą jakość obsługi
  • Zajmiesz się nadzorowaniem procesu zameldowania oraz wymeldowania
  • Będziesz współpracować z innymi działami hotelowymi, żeby usprawnić obsługę Gości
  • Zajmiesz się koordynowaniem rezerwacji grupowych i konferencyjnych

Nasze wymagania
  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Otwartość na innych i wysoka kultury osobista
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w recepcji hotelowej
  • Jeśli jesteś otwarty na ludzi, nie boisz się stawiać czoła nowym wyzwaniom, a praca w recepcji hotelowej nie jest Ci obca – czekamy właśnie na Ciebie!
Co możemy Ci zaoferować:
  • Pracę w partnerskiej i przyjaznej atmosferze- we wszystko Cię wdrożymy!
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
  • Możliwość rozwoju.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia PZU.
  • Firmowy program rabatowy, zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne w całej Polsce.
  • Możliwość korzystania z atrakcyjnych zniżek na studia w Wyższej Szkole Bankowej.
  • Dodatkowy bonus w postaci firmowego programu: „Rekomenduj i Zarabiaj".

ZAPRASZAMY! Miło nam będzie powitać Cię w zespole! :)

W związku z obowiązywaniem RODO prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści oraz o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

„Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej rekrutacji w systemie internetowym. Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym w szczególności numeru telefonu, adresu e-mail, adresu zamieszkania, informacji o wcześniejszym zatrudnieniu i innych danych ujawnionych w przesłanym CV, w tym również zamieszczenia tam zdjęcia (wizerunku). Niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie”.

Jednocześnie informujemy, że CV niezawierające powyższego oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej RODO, informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Sopocie (81-762) ul. Gen. Pułaskiego 18-20, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000360212, posiadająca numer identyfikacji podatkowej (NIP) 5851455878, REGON 221 05 19 40.
1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres tej i przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 3 lat,
2. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej na adres siedziby Administratora danych lub elektronicznie na adres e-mail: rodo[at]dobryhotel.com. Ponadto dane osobowe mogą być przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w prawnie uzasadnionych interesach realizowanych przez Administratora, w tym w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń, do czasu ich wygaśnięcia. W przypadku wniesienia sprzeciwu przestaniemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w ww. celach, chyba że będziemy w stanie wykazać, że w stosunku do Pani/Pana danych osobowych istnieją dla nas ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Pani/Pana interesów, praw i wolności lub Twoje dane będą nam niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń,
3. ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO,
4. podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko,
5. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące z Administratorem w procesie rekrutacji,
6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.