Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Kierownik Recepcji Wrocław
Kierownik recepcji / sklepu na polu golfowym

Toya Golf Country Club
Wrocław
praca stacjonarna
1987 dni temu

Ogłoszenie numer: 2157812, z dnia 2018-11-16

Pole Golfowe Toya Goilf & Country Club Wrocław jest najbliżej położonym polem golfowy od miasta, tylko 8,5 km od Wrocławskiego Rynku.

Jest to jedno z najpiękniejszych pól golfowych w Polsce.

Jedyny obiekt, który ma tak rozwiniętą infrastrukturę. Pole 18 dołkowe, pole 9 dołkowe, akademia golfa, sklep, strefa treningowa, siłownia itp.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika na stanowisko KIEROWNIK recepcji/sklepu pola golfowego.

Recepcja to serce całej firmy, odpowiedzialna jest za nadzór akademii golfa, pola golfowego, sklepu oraz pełni funkcję administracyjną.

Szukamy osoby odpowiedzialnej, uśmiechniętej, samodzielnej, nie bojącej się kontaktu z ludźmi, otwartą na nowe pomysły, chętnej do pracy, zaangażowanej, znającej język angielski.

Osoba na tym stanowisku będzie nadzorować pracę kilku osób.

Zarządzać będzie pracą recepcji, sklepu, trenerów, oraz pomagać w organizacji eventów i turniejów golfowych.

Do jej obowiązków należeć będzie między innymi:

  • bezpośrednia obsługa klientów pola golfowego
  • prowadzenie ewidencji i grafików pracy recepcji, trenerów oraz obsługi sprzątającej
  • prowadzenie baz danych, wraz z ich wykorzystaniem w celach marketingowych
  • przygotowywanie oraz obsługa turniejów golfowych
  • sprzedaż i rozliczenia sklepu (proshopu)
  • podział obowiązków oraz rozliczanie pracowników
  • szybka obsługa programów komputerowych
  • wystawianie faktur i obsługa kasy fiskalnej

Wymagania

  • doświadczenie w pracy (minimum klika lat)
  • dyspozycyjność grafiku pracy
  • miła aparycja
  • dobra prezencja
  • najwygodniej z własnym transportem - jesteśmy 9 km od rynku, za granicą miasta
  • chętnie z doświadczeniem w pracy z klientem
  • chętnie po AWF lub miłość do sportu i rywalizacji
  • angielski w mowie i piśmie
  • niekoniecznie młody wiek

Oferujemy

  • pracę na stałe na podstawie umowy o pracę
  • pracę w fajnym miejscu i super zespołem
  • naukę gry w golfa
  • grę w golfa na polu golfowym 9 i 18 dołkowym bez limitów
  • 50% zniżki w restauracji

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN