Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Kierownik regionu

AMLUX Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4809 dni temu

Firma AMLUX Sp. z o.o. jest firmą oferującą kompleksowe sprzątanie obiektów na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: Kr/Pz/pr

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie podległym regionem pod względem handlowym i organizacyjnym,
  • Planowanie i organizacja pracy podległych obiektów,
  • Rekrutacja i motywowanie personelu.
  • Kierowanie i nadzór nad podległym zespołem,
  • Nadzór nad działem handlowym,
  • Bieżące raportowanie wyników do Zarządu
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu,
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się z ludźmi,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dyspozycyjność,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziany samochód osobowy.
Oferujemy:
  • Samodzielność i swobodę działania w ramach powierzonych zadań ,
  • Możliwość samorealizacji w dynamicznym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Ryczałt na użyczenie samochodu osobowego,
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)