Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Robo Wash Center

Robo Wash S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1212 dni temu

Ogłoszenie numer: 4125419, z dnia 2021-01-14

Robo Wash S.A. jest właścicielem marek Robo Wash Center oraz Robo Wash Express. Od ponad 20 lat dbamy o czystość samochodów Warszawiaków i nie tylko. Posiadamy 4 centra mycia i pielęgnacji samochodów znanych Warszawiakom jako Robo Wash Center oraz 2 myjnie samoobsługowe Robo Wash Express

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 01/2021 kierownik

Opis stanowiska

Kandydat na to stanowisko po przeszkoleniu odpowiedzialny będzie za prawidłowe funkcjonowanie Centrum mycia i pielęgnacji pojazdów Robo Wash Center w Warszawie. Zakres obowiązków obejmuje prowadzenie rekrutacji, nadzór finansowy, kontrole jakości, kontrole techniczne. Odpowiada przed Dyr. Zarządzającym.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie (chętnie techniczne)
  • Znajomość obsługi MS Office
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Chęć do nauki
  • Pozytywna energia
  • Mile widziane osoby pasjonujące się auto detailingiem

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie obecnej na rynku od ponad 20 lat
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szkolenia
  • Premie